SCENA RODE

spektakle

teatralne

Zapiski amoralnego moralisty


Po sukcesie „Spóźnionej miłości” spotykamy się z Mariuszem Marczykiem w kolejnym spektaklu, który intryguje już samym swoim tytułem. Co ciekawego wyznał podczas terapeutycznych sesji Izydor Blum, bohater kolejnej scenicznej opowieści? Jakie tajemnice życia w konfrontacji z małomówną wiedeńską terapeutką zostaną ujawnione?

Czy kryzys w życiu dojrzałego mężczyzny zostanie przełamany? Czy Izydor Blum rzeczywiście znajduje się w niebezpieczeństwie? A może jest ofiarą paranoi? A jeżeli tak, to dlaczego w życiu bardzo bogatego człowieka odnoszącego same sukcesy, pojawiły się kłopoty? Jaką rolę w tym kryzysie odegrał fetysz? Co jest tym fetyszem? Czy chodzi o część damskiej garderoby? Którą część?

Jakie są główne dystynkcje amoralnego życia mężczyzny i bogatego biznesmena zarazem ? Co ukrywa się za jego statecznym życiem bardzo czytelnym dla środowiska, w którym przebywa na co dzień? I na koniec, co z nim ma wspólnego towarzysząca mu na scenie tajemnicza Sophii (Zofia Zoń). Kim jest Sophii? — która przyjmuje rolę drugiego narratora tej pasjonującej historii. Ależ to intrygująca seria pytań! Intrygujący jest cały spektakl, w którym śmiech, ekscytujące fascynacje fetyszem splatają się z refleksją nad kondycją moralną człowieka początku XXI wieku. Ostatecznie jednak spektakl to znakomita zabawa przez 1. 45 godz. Zapraszamy!
Zapiski amoralnego moralisty